Abc školička pro děti od 18 měsíců

Ještě máme volné místečko pro jednoho nového kamaráda. Držíme mu místečko v jídelně u stolečku, v tělocvičně i herně. Nový kamarád, má nachystanou postýlku ke spinkání i křesílko k hraní. Za ruku ho rády vezmeme při procházce venku a obejmeme, pokud bude smutno. Těšíme se na něj! Kontakt - Petra Perescu, 603354018 

Dopolední i odpolední program v rodinném duchu pro děti od 18 měsíců s Montessori přístupem. Max. 8 děti ve skupince, 2 průvodkyně.

Pondělí až pátek - od 7:00 do 16:00 hod.

Vy nám svěřujete to nejcennější, my vám pro něj poskytneme podnětné, prostorné a bezpečné prostředí.

Naší snahou je rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání Vašeho dítěte v souladu s mezinárodně uznávanou metodou Montessori.

Naše prostory disponují dětskou kuchyňkou, dětskou hernou vybavenou kvalitními hračkami a Montessori pomůckami, tělocvičnou, relaxační místností s pohovkou, křesílky a knihovnou, také odpočívací místnost k odpolednímu spánku.

Pro pobyt na čerstvém vzduchu využíváme velkou zahradu přímo u mateřského centra. Blízké okolí nabízí možnost hřišť a bezpečných procházek mimo centrum města.

Děti přijímáme od 18 měsíců.

Prioritou je zajištění maximální bezpečnosti dětí. Veškeré prostory splňují požadované hygienické, požární a bezpečnostní normy. O děti pečuje pouze kvalifikovaný personál, který se pravidelně účastní kurzu první pomoci se zaměřením na děti předškolního věku.

Součástí dopoledne je pitný režim, svačinky si nosí děti svoje z domů, obědy jsou dováženy z KMŠ Karolínka. 

Ceník - https://www.abcbaby.cz/cenik-jesličky/

Fotogalerie - https://www.abcbaby.cz/fotogalerie/

Přihláška - ke stažení v PDF