Abc Montessori školička

Výstava výrobků děti, včetně fotodokumentace z celého roku - naleznete v Heroldově pekárně v dětském koutku, na náměstí ve Slavkově u Brna

Právě probíhá zápis na nový školní rok 2023/2024 - domluva nejlépe telefonicky,      Petra Perescu, tel. číslo 603354018.

Dopolední i odpolední program v rodinném duchu pro děti od 18 měsíců s Montessori přístupem. Max. 8 děti ve skupince, 2 průvodkyně.

Pondělí až pátek - od 7:00 do 16:00 hod.

Vy nám svěřujete to nejcennější, my vám pro něj poskytneme podnětné, prostorné a bezpečné prostředí.

Naší snahou je rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání Vašeho dítěte v souladu s mezinárodně uznávanou metodou Montessori.

Naše prostory disponují dětskou kuchyňkou, dětskou hernou vybavenou kvalitními hračkami a Montessori pomůckami, tělocvičnou, relaxační místností s pohovkou, křesílky a knihovnou, také odpočívací místnost k odpolednímu spánku.

Pro pobyt na čerstvém vzduchu využíváme velkou zahradu přímo u mateřského centra. Blízké okolí nabízí možnost hřišť a bezpečných procházek mimo centrum města.

Děti přijímáme od 18 měsíců.

Prioritou je zajištění maximální bezpečnosti dětí. Veškeré prostory splňují požadované hygienické, požární a bezpečnostní normy. O děti pečuje pouze kvalifikovaný personál, který se pravidelně účastní kurzu první pomoci se zaměřením na děti předškolního věku.

Součástí dopoledne je pitný režim, svačinky si nosí děti svoje z domů, obědy jsou dováženy z KMŠ Karolínka. 

Ceník - https://www.abcbaby.cz/cenik-jesličky/

Fotogalerie - https://www.abcbaby.cz/fotogalerie/

Přihláška - ke stažení v PDF