Setkání maminek s miminky do 12 měsíců

Montessori setkání maminek s miminky s lektorkou Irenou Kubantovou.

Po přihlášení na setkání obdržíte do své emailové schránky odkaz na online kurz, který pokrývá vývoj dítěte do 12 měsíců, takže budete moct v klidu domova a v čase, který budete mít k dispozici, shlédnout teoretický základ. Následně je možné přijít i s miminky na setkání s Irenou, kdy se můžete zeptat na cokoli, co Vás bude zajímat. Navíc s ostatními maminkami si budete vzájemnou inspirací a vytvoříte mezi sebou vazby vzájemné podpory a přátelství.

Každý měsíc jedno dopoledne /v čase 9 - 11 hod./

  • 17.9.2018
  • 22.10.2018
  • 19.11.2018
  • 10.12.2018

Irena Kubantová                                                            

  • lektorka seminářů Montessori doma
  • ww.montessori-praxe.cz                        

  • FB Montessori praxe                                             

  • YouTube                                                                       

Kapacita omezena: max. 10 maminek                           Cena: 250Kč/setkání                                               Online kurz: 400Kč (k dispozici od 10.9.2018)                  

Místo setkání:  Mateřské centrum  Abc Baby,   Slovanská 856,  Slavkov u Brna                

Přihlášky prosím na abc@abcbaby.cz nebo přes Facebook

O lektorce: Po studiu angličtiny a ekonomie učila obchodní angličtinu, pracovala jako asistentka ředitele v bance a nakonec v automobilce, kde byla zodpovědná za zvyšování kvality ve výrobě... a to ji dovedlo ke kvalitě v rodičovství. Montessori cestou jde 10.rokem se svými 3 dětmi a učí a inspiruje ostatní rodiče k nalezení pohody doma: někdy to znamená více uzpůsobení prostoru doma pro děti, někdy jde o úpravu komunikace směrem k dětem, nebo o práci s frustrací dospělých, když jsou děti v nepohodě. Lektoruje, je aktivní na sociálních sítích, má YouTube kanál, vede montessori dílničky v reálném prostředí domova a konzultuje v rodinách.Motto: "Being "seen" by another is one of the most important, powerful and lasting gifts a child can receive." - "Jeden z nejdůležitějších, nejmocnějších a nejtrvalejších darů, který dítě může dostat, je být viděn [takové jaké dítě je]." Dr.Jim and Sonnie McFarland: Montessori Parenting, Unveiling the Authentic Self, str. 176